TITLE

DESCRIPTION

Hizmetlerimiz

``Biz Gelecek Tasarlıyoruz``

STEM Eğitimi

STEM eğitimi fen, teknoloji, mühendislik ve matematiğin birbiriyle entegre bir şekilde planlandığı eğitim modelidir.

Devamı İçin..

UbD Eğitimi

Ubd yaklaşımı, bir öğretmenin tasarım konusundaki sağduyusunu somutlaştırabildiği, pratiğe dökebildiği ve öğrenci için öğrenmeyi kolaylaştırır.

Devamı İçin..

Karakter Eğitimi

Projemiz kapsamında, karakter eğitimi konuları içerisinden her ay bir konu belirleyip bu kavramın çocuklarımıza kazandırılmasına çalışıyoruz.

Devamı İçin..

Yabancı Dil Eğitimi

Kolejimiz İngilizce dil eğitimimizde CEFR (Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı) Avrupa Konseyi kararı ile yabancı dil öğretimine uygulama okulu...

Devamı İçin..

Rehberlik Hizmeti

Her çocuğu ayrı, kıymetli bir cevher olarak görüyor, öz yapısında var olan yeteneklerini keşfedip geliştirmesini hedefliyoruz.

Devamı İçin..

SKS Eğitimleri

Kolejimiz öğrencilerin akademik başarıları kadar bireysel başarı ve gelişimlerini desteklemek adına Spor, Kültür ve Sanat alanında da eğitimler vermektedir.

Devamı İçin..

Faaliyetler

Yakın Tarihte Gerçekleştirdiğimiz Bazı Faaliyetler

Komşuköy Gezisi

Türkiye, İstanbul
16 Ekim 2018

Elit Gençler Koleji olarak kış gelmeden yaz havasının son günlerinde Komşuköy'deyiz... Çocuklarımız hem eğleniyor ve hem öğreniyor. Bugün tarladan pırasa, biber ve diğer ürünleri topladık.

Devamını Gör

Kariyer Eğitimi

İstanbul, Bahçelievler
08 Nisan 2018

Nisan 2018 tarihinde Bahçelievler kampüsümüzde gerçekleştirilen Kariyer Eğitimi ile öğrencilerimizin meslek ve kariyer tercihlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiği üzerinde duruldu.

Devamını Oku

Back To School

İstanbul, Türkiye
13 Eylül 2018

Okullara Geri Dönüş vakti geldi. Peki, tatil sonrası en az birkaç hafta süren uyum sürecinin öncesinde ve sonrasında aile, öğrenci ve öğretmenlerimiz yeni eğitim yılında başarılar dileriz...

Devamını Gör

Oryantasyon Haftası

İstanbul, Bahçelievler
15 Eylül 2018

Bu hafta 1. Sınıf ve anasınıfına başlayan öğrencilerimiz ve aileleriyle büyük bir heyecan yaşadık. Oryantasyon süreciyle beraber okul sıralarına ilk defa oturmanın coşkusunu yaşayan...

Devamını Gör

Extreme Matematik Sınavı İçin Geri Sayım

Kurucularımız

H. Ersin Özkan

Eğitimci Kurucu,
Yönetim Kurulu Başkanı

Hakkımızda

İpet Mutlu

Eğitimci,
Genel Müdür Yardımcısı

Hakkımızda

Yıllık Geçmiş

Proje

Eğitimci

Öğrenci

Blog

Uzman Kalemlerden

Çocukları Geleceğe Göre Yetiştiriniz

Çocukların çokça hatırlandığı, kutlamalarla öne çıkan ay Nisan ayı. Bu ayda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının kutlanıyor olması çocuklarımızın da öne çıkmasına sebep oluyor. Hatta çocuklarımız; bakan, başbakan veya cumhurbaşkanı koltuklarına oturuyor gelecekle ilgili planlarından, programlarından bahsediyorlar.

Read More

Aile İçi İletişimde 10 Altın Adım

Günümüzde pek çok çiftin evliliklerinde istedikleri mutluluk ve huzuru yakalayamadıklarını duymaktayız. Ne yazık ki her geçen gün boşanma sayıları artmaktadır. Millet olarak güçlü bağlarıyla övündüğümüz ve toplumun genel yapı taşı olarak belirlediğimiz ailelerimizdeki bu ciddi ve olumsuz değişikliklere dikkat etmemiz gerekmekte.

Read More

Başarılı Kariyer Mutlu Yuva

İçinde yaşadığımız zaman diliminde üzerinde en fazla tahribat yapılan sosyal kurumlardan bir tanesi olan aile ile ilgili onlarca farklı tanıma ulaşabilirsiniz. Modern zamanlarda aile dediğinizde çekirdek aile akla gelmektedir. Çekirdek aile; anne-baba ve evlenmemiş çocukların ayni evi paylaştığı toplumun en küçük parçasıdır.

Read More

Herkes Her İşi Yapabilir Ama!

Meslek Seçiminin ilk ve en önemli aşaması ‘kişinin kendini tanımasıdır’. Kişinin kendini tanıması duygu, davranış ve düşünüş motiflerini bilmesi, potansiyellerinin farkına varması, hangi tür işlerin mizacı ile örtüştüğünü, ne tür işlerin kendisini tatmin edeceğini bilmesi demektir. Mizacı ile uyumlu olmayan fakat ilgi duyduğu...

Read More