Bilge Adam Microsoft Eğitimi

     Bilge Adam Bilişim Grubu; Teknoloji ve Akademi olmak üzere iki ana alanda hizmet veren bir Türk şirketler grubudur. 1997 yılında bir bilişim eğitimleri kurumu olarak İstanbul'da kurulmuştur. Ardından bu alanda ulusal bir lider haline gelerek; yazılım geliştirme ve yönetimi, danışmanlık, destek ve dış kaynak kullanımı gibi geniş bir yelpazede BT hizmetlerine doğru genişlemeye başlamıştır. 

     Yakın geçmişte bulut tabanlı iş çözümlerinde insan kaynakları, eğitim yönetimi, akıllı şehirler, müşteri ilişkileri yönetimi ve perakende gibi alanlarda kendi yazılım ürünlerini geliştirmeye başlayan Bilge Adam; Hollanda ve İngiltere'ye açılmıştır. 2.100 m2’lik merkez ofisi, Ar-Ge çalışmalarının da gerçekleştirildiği İTÜ ARI Teknokent’te bulunan Bilge Adam, işletmelerden aile şirketlerine ve devlet kurumlarından bireylere kadar farklı müşterilere hizmet vermektedir. "Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi" listesindeki kurumların büyük çoğunluğu, bilişimin pek çok alanında Bilge Adam ile çalışmaktadır. Bilge Adam’ın İstanbul, Ankara ve İzmir’deki 7 ofisinde 1.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır. 

     Bilge Adam Teknoloji, yazılım ürünlerinin yanı sıra şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel projeler ve uygulamalar geliştirmektedir. 500’den fazla mühendisi ve 700’ün üzerinde sertifikalı uzmanıyla yüzlerce yazılım projesini başarıyla tamamlamıştır. Yazılıma ek olarak BT yönetimi, otomasyon, iletişim, ağ ve güvenlik hizmetleri sunmakta; web sitesi tasarım / geliştirme ve dijital hizmetler vermektedir. Ayrıca tüm bu alanlarda danışmanlık yapmakta ve dış kaynak (outsource) uzmanlar sağlamaktadır. 

     Bilge Adam Akademi ise hem bireylere hem de kurumlara iş yazılımları ve teknolojileri konusunda eğitim vermektedir. 100 binden fazla mezunuyla bilişim alanında Türkiye'nin bir numaralı eğitim kurumudur. Yazılım, Sistem, Network, Siber Güvenlik, Bulut, Web, 3D Tasarım alanlarında uluslararası geçerli sertifikasyon eğitimleri vermektedir.